کتاب انقلاب نوروز ایران

جشنهای ملی ایران، ابزاری مناسب برای گسترش فرهنگ ایرانشهر و همچنین نافرمانی های مدنی در ایران میباشند.

در این راستا دکتر امیر فصیحی در یک پژوهش ارزنده ای که هشت سال به طول کشید، راهکارهایی ارائه میدهند که بر مبنای دانش و خرد، میتواند نافرمانی های مدنی را گسترش داد و به یک رستاخیز در ایران رسید.

کتابی را امروز به شما معرفی میکنم به نام (انقلاب نوروز) که حاصل پژوهش و تحقیق چندین ساله (۸ سال) یک ایرانی میهن پرست و ملی گرا به نام (دکتر امیر فصیحی) بوده است. براستی که نظیر این کتاب را نمیتوان در این دوران پیدا کرد، خصوصا که یک ایرانی برای ازادی ایران انرا نوشته و با تامل استراتژی گذر از رژیم را بیان کرده باشد ..!
در همین راستا جا دارد که یاداوری کنیم، استراتژی و پروژه اصلی جنبش نوزایی (رنسانس) ایرانی – فرزندان فردوسی بر محور اصلی این کتاب پایه گذاری شده است و هدف ما مبارزه بودن خشونت، نافرمانی مدنی برای گذر از رژیم جور و جهل و جنون و جنایت (جمهوری اسلامی ایران) است..!
این کتاب به زبان انگلیسی نوشته و بچاپ رسیده است و به همه هم میهنانی که میتوانند انرا بدست بیاورند و بخوانند پیشنهاد میکنیم که حتما چنین بفرمایند. لینک کتاب را در انتهای این پست خواهید دید..!
با فرزندان فردوسی در جنبش نوزایی (رنسانس) ایرانی بر این باوریم که تنها راه نجات سرزمین ایران از این راه میگذرد و این اندیشه، حاصل نگاه دقیق و اسیب شناسی ما به روند ۳۷ ساله مبارزاتی میباشد..!
نسل نوین مبارزان کشور برای ازادی و ابادانی سرزمین ایران در جنبش رنسانس ایرانی بر این باور است که بجای شعار دادن، و صحبتهای حاشیه ای و دورباطل که ۳۷ سال است شاهد ان بوده ایم، امروز زمان عملگرایی فرا رسیده است و پروژه ما در پایه محوری این کتاب، میتواند سخترین و بزرگترین دیکتاتوریهای جهان را به زانو در بیاورد. فقط میبایست باور داشت، اگاه بود و هوشمندانه عمل کرد..!
ما فرزندان فردوسی در جنبش نوزایی (رنسانس) ایرانی، هر اندیشه مبارزاتی را خارج از این کتاب مردود اعلام میکنیم و اندیشه های متفرقه ای که به نام رنسانس ایرانی در حال زمزمه است را از خود نمیدانیم..!
لازم به یاداوری است که روند حرکتی و مبارزاتی و اندیشه ما را در برگه فیس بوکی ما میتوانید دنبال کنید..!

برای تهیه کتاب در تارنمای آمازون اینجا کلیک کنید

برای خواندن کتاب بصورت پی دی اف اینجا کلیک کنید

سخنرانی جناب دکتر امیر فصیحی، دبیر کل جنبش نوزایی (رنسانس) ایرانی – فرزندان فرودسی
این سخنرانی در همایش سن دیگو در سال ۲۰۱۴ میلادی انجام شده است.
برای شناخت بهتر و بیشتر از اندیشه های جنبش رنسانس ایرانی و طرح راهبردی جنبش رنسانس ایرانی، برای مبارزه با جمهوری اشغالگر اسلامی و همچنین اهداف جنبش، این سخنرانی را تماشا کنید و برای اطلاع رسانی به دیگران هم معرفی کنید…!
این سخنرانی خلاصه ای از کتاب ایشان به نام انقلاب نوروز میباشد که پیشتر به شما گرامی هم میهنان معرفی کرده بودیم.

برای تماشای ویدیو در فیس بوک اینجا کلیک کنید.

BookCover6x9_BW_560_FIN_CROP_Nov_2nd